PROJEKTY


Na każdej strefie Juwenaliów Krakoskich 2024 będzie się działo! Cały juwenaliowy tydzień będzie wypełniony licznymi atrakcjami związanymi z kulturą, sportem i rekreacją.

Social Media

Bądź na bieżąco!


Korowód

Juwenaliowy Korowód znów zawładnie ulicami miasta! Tradycyjnie, rozpoczniemy naszą podróż w kolorowych strojach przed Klubem Studio, by udać się na Plac Szczepański i tam kontynuować świętowanie przy dźwiękach muzyki i pełnej energii atmosferze!

JuweŚniadanie

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, dlatego przed rozpoczęciem Korowodu zjemy go wspólnie! Przed drogą zapraszamy Was na tradycyjne krakoskie obwarzanki! A do tego ciepły rosołek;)

JuweBefore

Już niedługo ropoczynamy Juwenalia Krakoskie, ale zanim rzucimy się w wir szaleństwa, mamy dla Was coś specjalnego ...JuweBefore! Już 9 maja w Klubie Studio od 22:00 do 4:00 trwać będzie niezapomniana impreza, która rozgrzeje Was przed najważniejszym studenckim świętem.

JuweCzwartek

Na AGH w Juwenaliowy czwartek nie można narzekać na nudę! Dzień rozpoczniemy od zawodów w przeciąganiu Malucha, o 22:00 odegrany zostanie tradycyjny Janosik, a już po nim przeniesiemy się do Klubu Zaścianek, gdzie odbędzie się freestylowa Bitwa o Miasteczko!

Silent Disco

Już we wtorek, 14 maja o 20:00 zapraszamy na najbardziej nietypowe doświadczenie muzyczne! Zamiast głośnych głośników, dostaniesz specjalne słuchawki, abyś mógł wybrać swój ulubiony kanał dźwiękowy. Bądź częścią tej wyjątkowej imprezy, tańcz i baw się bez ograniczeń! Nie przegap tego wyjątkowego momentu podczas Juwenaliów.

Laser Battle

Laser Battle to świetna okazja, aby poczuć się jak na prawdziwym polu bitwy, sprawdzić swoje umiejętności strategiczne, zręczność i refleks, a przy tym świetnie się bawić z przyjaciółmi. Do zobaczenia na Kampusie Warszawska!