AKTUALNOŚCI


Najświeższe Juwenaliowe newsy znajdziesz właśnie tutaj!

Juwenalia Krakoskie 2024

60-Lecie MS AGH

To wydarzenie, w czasie którego wszystkie osoby związane z Miasteczkiem studenckim - studenci, mieszkańcy akademików i nawet cały Kraków - mogą razem uczcić powstanie tego wyjątkowego miejsca.

Jest to nie tylko okazja do imprezowania, ale też moment, by zastanowić się nad szlakiem, który  miejsce przeszło na przestrzeni 60 lat. Wszystkie historie o tym, jak to miejsce było sercem życia społecznego i kulturalnego Krakowa, nabierają jeszcze większego znaczenia w tym jubileuszowym czasie! Obchody 60-lecia Miasteczka Studenckiego AGH będą pełne różnorodnych atrakcji! Będziecie mieli okazję podziwiać świeżo odsłonięty, jubileuszowy mural, wziąć udział w emocjonującej grze terenowej, czy wziąć udział w panelu dyskusyjnym z udziałem osób związanych z historią Miasteczka. Ten emocjonujący dzień zakończymy koncertem Golec uOrkiestra, który rozpocznie Juwenalia Krakoskie pod hasłem „Kiedyś było ściernisco, a teraz jest San Francisco”!

Event Bilety

III pula już dostępna!

Ciągle czekasz z zakupem biletów? Nie zwlekaj dłużej, bo właśnie do sprzedaży trafiła ostatnia, trzecia pula biletów na Juwenalia Krakoskie 2024!

Bilety
Juwenalia Krakoskie 2024

Juwenalia Krakoskie 2024

Przedstawiamy JuweBota!

Masz pytanie? A może chcesz po prostu porozmawiać? JuweBot zaprasza na pogawędkę!
Już teraz możesz zapytać naszego bota o wszystko, co chcesz wiedzieć o Juwenaliach Krakoskich 2024 i nie tylko!

Kliknij w ikonkę w prawym dolnym rogu ekranu;)

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

Nie przegap tego niesamowitego wydarzenia i kup bilety na Juwenalia Krakoskie już teraz! W sprzedaży bilety z I i II puli na Strefy Plaża, Żaczek oraz Polibuda.

Bilety
Juwenalia Krakoskie 2024
JUWENALIOWY SKLEP

Zobacz kolekcję i wybierz coś dla siebie!